2013 ETEK MODASI

Bbaltacı 14 Mart 2013 0

Yeni yıla girdik, bahar geldi derken; yaz, kendini yavaş yavaş göstermeye başladı. Vitrinlerde yerini almaya başlayan yazlık parçalar arasında, yazın vazgeçilmezi olan etekler de yer alıyor. Her sezon farklı renk ve modellerde karşımıza çıkan etek modelleri, 2013 yaz sezonunda da birbirinden şık ve iddialı modellerle vitrinlerdeki yerini alıyor. Peki, 2013 etek modasında neler var?

2013 etek modası

Tül detaylı etek modelleri oldukça moda. Özellikle sarının ön plana çıktığı 2013 yaz sezonunda, sarı rengini tül ile birleştirmekten çekinmeyin. Bej ve toprak tonları ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz sarı renkli, tül eteğinizi yaz aylarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2013 etek modelleri

Modası hiç bir zaman geçmeyen ve her zaman iddialı bir seçim olan bir etek modeli varsa, bu kesinlikle kot etekler olmalı. Yaz mevsiminin sıcak günlerinde, havuz kenarında, sahilde ya da günlük hayatta, nerede isterseniz tercih edebileceğiniz mini, kot eteğinizi dilerseniz straplez bluzlarla, dilerseniz de t-shirtlerle kombinleyebilirsiniz. Özellikle ince bacaklarınızı ön plana çıkaran kot etekler, sahil kenarındaki bayanların da tercihi oluyor. Rengarenk ve neon renkli bikinilerin ön plana çıktığı 2013 yaz sezonunda, siz de bikinilerinizi kot eteklerle kombinleyebilirsiniz.

siyah beyaz etek

Siyah ve beyazın birlikteliği her zaman hoş bir görünüm veriyor. Hem elbiselerde, hem aksesuarlarda hem de ayakkabılarda tercih edebileceğiniz siyah ve beyaz ikilisi, özellikle 2013 yaz sezonuna damgasını vuruyor. Zebra deseni anımsatan bu ikili, eteklerde de karşımıza çıkıyor. Siyah bir body ile kombinleyebileceğiniz; kat kat, siyah ve beyazı buluşturan eteğinizin içinde harika görüneceksiniz.

yazlık mini etek modelleri

Yazın en vazgeçilmez etek modeli, hiç kuşkusuz mini etekler. Dilerseniz platform, hasır topuklu sandaletlerle kombinleyebileceğiniz mini eteklerinizi, parmak arası terliklerinizle bile tamamlayabilirsiniz. Neon renklerin ön plana çıktığı 2013 yazında, mini eteğinizi neon renkli aksesuar ve sandaletlerle tamamlayın.

mini etek modelleri

2013 sonbahar-kış sezonunda moda olan bordo, ilkbahar-yaz sezonunda, yerini daha soft tonlarda morlara bırakıyor. Mor, hem mavi hem de pembenin tonlarını çağrıştırıyor. Mor renkte mini eteğiniz ile sahilde tüm bakışlar üzerinizde olacak.

yazlık mini etek

Mavi ve yeşil bu yaz da oldukça moda. Deniz, kum ve güneşin bir arada olduğu yaz mevsiminde mavi eteğinizi beyaz bir body ile kombinleyerek şık görünmeniz mümkün. Diz üstü, kabarık eteğinizi yeşil renk tercih ederek modaya ayak uydurabilirsiniz. Mavi ve yeşili, beyaz ve siyah ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

tül etek modelleri

Uzun etek modellerinde, tül, dantel ve şifon detaylı modeller ön plana çıkıyor. Özellikle davet ve partilerde tercih edebileceğiniz tül ve dantel detaylı astarı bulunan mini eteğinizin içinde harika görüneceksiniz. Dantel, bu yaz eteklerde de karşımıza çıkacak. Dilerseniz mini, dilerseniz de uzun eteklerinizde, dantel ve şifon detaylardan yararlanabilirsiniz.