2018 Kış Aksesuar Trendleri

Yeni yıla sayılı günler kaldı; 2018 kışının aksesuar trendlerine bir göz atmanın da zamanı geldi! 

2018 aksesuar trendleri

Bazen seçtiğiniz aksesuarlar, giydiğiniz kıyafetlerden daha önemlidir. Basit parçalar giydiğinizde, kıyafetinizi tamamlamak için gösterişli aksesuarlar tercih etmek yerinde bir karar olur. Doğru aksesuar, sıkıcı bir kıyafeti harika bir kombine dönüştürebilir.

2018 kışında, gösterişli aksesuarların farklı alternatiflerini görmeyi bekliyoruz. Kate Spade ve Loewe gibi birçok tasarımcı, önümüzdeki sezon için gerçek gibi görünen cupcake çantalar tasarladı. Diğer yandan Loewe, üzerinde ekmek baskıları olan çanta ve şapkalar da tasarladı. Konuşan şapkalar, 2018 kışında artık pek sıra dışı bir stil gibi görünmüyor.

Önümüzdeki kış ayrıca, çok sayıda birbirinin eşi olmayan küpelerle de karşılaşacağız. Birçok modacı çoktan bu trende ayak uydurmuş gibi görünüyor. Tasarımcılar, 2018 kış sezonu için çok hoş, eşsiz küpeler tasarlıyor.

Gelecek sezonun en şık mücevherlerini; inciler, zincirler ve günlük hayatta kullandığımız nesneler oluşturuyor. Bazı tasarımcılar cesur ifadeler kullanmak için, tasarımlarında deniz kabuğu, anahtar ve makas gibi eşyalar kullanıyor.

Oversized çantaların bu kışın trendi olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Nihayet bütün eşyalarınızı yanınızda taşıyabilir ve aynı zamanda şık görünebilirsiniz. Ekstra göz alıcı hissetmek istiyorsanız; mücevherlerden çantaya ve diğer aksesuarlara tasarımcıların sunduğu göz kamaştırıcı aksesuarlara göz atabilirsiniz.

ŞIK ÇANTALAR

FİLE ÇORAPLAR

YEMEK SANATI

İNCİLİ SAÇ BANTLARI 

KIRMIZI KÜPELER

TASMA KOLYELER

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir