DOĞAL TAŞ KAPLAMA

Bbaltacı 01 Mayıs 2013 0

DOĞal taş duvarEn yeni dekorasyon trendlerinden birisi olan doğal taş kaplama, gerçekten de görünümü ile ev ve diğer mekan dekorasyonlarına ayrı bir hava katıyor. Genellikle modern ev dekorasyonlarında sıklıkla karşımıza çıkan doğal taş kaplama, genellikle dış cephe uygulamaları ve iç mekan uygulamaları olarak iki farklı gruba ayrılabilir. Bahçe duvarlarında tercih edilen duvar taş kaplama, havuzlu evlerde ayrı bir dekor sağlamaktadır. İç mekanda ise; banyodan salona, yatak odalarından mutfağa kadar evin her bölümünde tercih edebileceğiniz doğal taş kaplama, dekorasyon şekline ve mekanın büyüklüğüne göre farklı tasarım ve boyutlarda üretilmektedir.

Doğal taş kaplama, dekorasyona gereksinim duyulduğu her yerde uygulanabilir olması, bu malzemenin önemli bir avantajı. Özellikle salon dekorasyonunda tercih edilen doğal görünümlü taş kaplamalar, sunduğu renk ve model seçeneklerinin yanı sıra, kolay elde edilmesi ve kullanım süreci ile de büyük olanak sağlıyor.

Suya ve neme karşı dayanıklı olan doğal taş kaplamalar, nem ve rutubet oluşma riski olan mekanlarda, bu sorunların kolayca ortadan kaldırılmasına da olanak sağlıyor. Renk seçenekleri oldukça fazla olan doğal taş kaplama boyanabilir özellikli olması yönüyle de rahat kullanım sağlamaktadır. Su ve nem gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olan doğal taş kaplamalar, bahçe dekorasyonunda uygulamak için de idealdir. Ayrıca, bu yönüyle uzun süreli kullanım da sağlamaktadır. Siz de, iç ve dış mekan dekorasyonunda doğal taş kaplamaları tercih edebilirsiniz.