KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ İLE GÖĞÜS BÜYÜTME

Bbaltacı 06 Mart 2013 4

Güzel ve şekilli göğüsler her kadının hayalidir. Küçük göğüslü kadınlar, göğüslerini daha dolgun ve daha büyük göstermek için çeşitli formüllere başvururlar. Çeşitli egzersizlerle göğüslerinizi dikleştirmeniz ve daha dolgun göstermeniz mümkün, ancak kökten çözüm istiyorsanız cerrahi operasyonlara başvurarak, silikon ile göğüslerinizi büyütebilirsiniz. Silikon yaptırmak ya da bıçak altına yatmak istemiyor musunuz? O zaman Avrupalı kadınların da tercih ettiği kara üzüm çekirdeğini deneyebilirsiniz.

göğüs büyütme yöntemleri

Hayatınızın herhangi bir döneminde, göğüslerinizin küçüklüğünden şikayetçi olduğunuz oldu mu? Bu gibi durumlarda hemen interneti açar bilgi toplar ya da etraftan duyduğumuz formülleri uygularız. Bugüne kadar birçok kişinin olumlu dönüşler aldığı kara üzüm çekirdeği, göğüs büyütmenin yanı sıra, adet düzensizliğinin de düzene girmesine ve kan damarlarının onarılmasına da yardımcı olur. Peki, nedir bu kara üzüm çekirdeği?

1947 yılında Fransız kimyacı Jack Masquelier tarafından keşfedilen kara üzüm çekirdeği, üzüm bağlarının çok olduğu Avrupa ülkelerinde, özellikle de Fransa’da sıkça kullanılmaktadır. Göğüs büyütme yönteminin yanı sıra, günlük hayatta birçok alanda da kara üzüm çekirdeğini tercih edebilirsiniz. Bunlardan bazıları; diş eti kanamaları, gözlerde yorgunluk ve vücudunuzun herhangi bir bölgesinde şişlik gibi durumlardır.

Bağ dokularını güçlendirerek daha sıkı bir vücuda kavuşmanıza yardımcı olan kara üzüm çekirdeği, göğüslerinizin erken sarkmasının da önüne geçer. Günde ortalama 150-300 mg alınması tavsiye edilen üzüm çekirdeği kullanırken, cildiniz de çok daha sağlıklı ve parlak görünecektir.

Gö?üs büyütme

NASIL KULLANILIR? 

Göğüslerinizin dolgunlaşması için kullanacağınız kara üzüm çekirdeği ile, 2 ay düzenli kullanımda 2 beden büyük göğüslere sahip olabilirsiniz. Kullandıktan birkaç gün sonra etkisini görmeye başlayacağınız kara üzüm çekirdeği, göğüs büyütmek için üretilen ilaçların içerisinde de etken madde olarak bulunmaktadır.

Sabah-akşam bir kase yoğurt ya da 1 bardak süte 1 tatlı kaşığı kara üzüm çekirdeği karıştırın. Bu, göğüslerinizin sertleşmesi ve dolgunlaşmasına yardımcı olurken, vücudunuzdaki toksinlerin de atılmasını sağlayacaktır.

İçeriği tam olarak bilinmeyen ve kimyasal maddeler içeren göğüs büyütme ilaçlarına dudak uçuklatan rakamlar ödemek yerine, aktardan toz şeklinde satın alabileceğiniz kara üzüm çekirdeğini deneyin. Etkiyi hızlandırmak ve göğüslerinizi dikleştirmek için, duş sırasında göğüs bölgesine katı sabun uyguladıktan sonra soğuk kompres yapın.

kara üzüm çekirdeği tozu

Duştan çıktıktan sonra, kurulanmadan önce göğüs bölgenize bebe yağı ile dairesel hareketlerle masaj yapın. Yapacağınız 2 dakikalık masaj sayesinde, hayal ettiğiniz dolgun göğüslere çok daha kısa sürede sahip olabilirsiniz. Bu işlemler, büyük göğüslerin de erken sarkmasını engellemenize yardımcı olacaktır.

Kara üzüm çekirdeğini herhangi bir aktarda bulabilirsiniz. Yoğurt ve süt gibi besinlerle birlikte tükettiğinizde, etkisini daha hızlı hissedeceksiniz. Aktardan kara üzüm çekirdeği satın alırken, kahve çekme makinesinden çekmelerini isteyerek, kara üzüm çekirdeğinizi toz haline getirtebilirsiniz.

4 Yorum »

 1. elif 31 Aralık 2013 07:53 - cevapla

  yaşlanmayı geciktirici etki gösterme konusunda üzüm çekirdeği oldukça başarılı nutraxn üzüm çekirdeği çayını kullanıyorum 1 yemek kaşığı nutraxin üzüm çekirdeği üzerine 1 su bardağı sıcak su ilave edip demliyorum ve günde 3 kere içiyorum

 2. ece güneş 28 Nisan 2014 17:07 - cevapla

  Sutle icildiginde zayiflatma etkisi yok degilmi

  • Bbaltacı 29 Nisan 2014 10:14 - cevapla

   Yoğurtla yenildiğinde daha hızlı etki ettiği söyleniyor.

 3. şerife şahin 08 Haziran 2014 18:55 - cevapla

  göğüs büyütmek için hem kolay birde doğal. altrnetif önerileriniz için çok teşekürler….yüz toparlayıcıda önerirseniz çok memnun oluruz..!