Oğuzhan Koç Albümü

Bbaltacı 30 Aralık 2013 0

oguzhan-koc-sarkilari

Adını BKM Çok Güzel Hareketler programı ile duyduğumuz ve hayran olduğumuz Oğuzhan Koç, şimdilerde 3 Adam programı ile ekranlara geliyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar bittikten sonra ekranlarda pek rastlamadığımız yakışıklı oyuncunun sesini her zaman beğenirdik. Programda oynadığı roller icabı şarkı söylediğinde sesine hep hayran olmuştuk. Yıllar önce ise Gülben Ergen’le düet yaptığında şarkısı uzun süre dillerden düşmedi. Hep, ne zaman albüm yapacağını merak ettik, duyduğumuzda ise albümün çıkmasını merakla bekledik.

2013 yılının bitmesine az bir zaman kala bizi yepyeni bir albüm karşıladı. Oğuzhan Koç albümü olan Ben Hala Rüyada, şimdiden internette tıklanma rekorları kırıyor. Duygusal şarkıları büyük bir duygu ile, hissederek söyleyen yakışıklı şarkıcı, 13 Mayıs 1985 yılında Erczincan’da dünyaya geldi. Küçük bir aileden gelen Koç, BKM mutfak ekibi ile çıktığı bu yolda büyük başarılara imza attı.

Özellikle genç kızlar tarafından çok beğenilen bir isim olan Oğuzhan Koç, aynı zamanda BKM Mutfak oyuncularının en yakışıklısı olarak da gösteriliyor. Yaptığı albüm de en az yakışıklılığı ve oyunculuktaki performansı kadar beğenimizi kazandı. Üstelik albümündeki söz ve müziklerin tamamı da ona ait. Albümdeki düzenlemeler ise Alper Erinç ve Ozan Doğulu’ya ait. Albümde Koç’un yaşadıklarından esinlenerek yazdığı şeyler de var. Ancak kendisi, yazmak için sürekli bir şeyler yaşamayı beklemenin vakit kaybından başka bir şey olmadığını düşünüyor.

Ben Hala Rüyada albümü, 2013 yılının son çeyreğinde piyasaya çıktı ancak şimdiden albümde herkesin diline yerleşen şarkılar yer alıyor. İşte içinde 10 şarkının yer aldığı Oğuzhan Koç albümü şarkıları:

  1. Ayy,
  2. Bu Yol Uzar,
  3. Gitsem Diyorum,
  4. Her Aşk Bir gün Biter,
  5. Bitmedi Elem,
  6. Neşeli Ayrılık Şarkısı,
  7. Al Ahını,
  8. Yanımda Olsan
  9. Yüzük

Albüme adını veren Ben Hala Rüyada şarkı sözü ise şöyle; 

Ayy benim olduğun zaman,
Dedim her şeyim tamam
Elimi tutmuştun sonra,
İnceden usuldan

Ayy beni öptüğün zaman,
Bütün bir dünya yalan
Yüzümü güldüren sendin,
Geceyi gün edendin

Yıllar geçmiş üstümüzden,
Geç kaldık işte sırf bu yüzden

Güzel günler mazide kalmış,
Ben hala rüyada,
Aşkımızın üstü tozlanmış,
Örtsek bir çarşafla