SEVGİLİNİZLE BİRLİKTE YAPABİLECEĞİNİZ AKTİVİTELER

Bbaltacı 14 Mart 2013 0

Birini sevmek ve sevilmek dünyanın en güzel duygusudur. Özellikle ilişkinin ilk zamanlarında ayaklarınızın yerden kesildiğini hissedersiniz. Ancak zaman geçtikçe normal hayata dönmeniz ve sevgilinizle ilişkinizi bir raya oturtmanız gerekir. İlişkinizin uzun ömürlü olmasını ve ilk zamanki heyecanını korumasını mı istiyorsunuz? O zaman her ikinizin de birer hayatı olduğunu unutmayın. Bütün vaktinizi sevgilinizle harcamayın, arkadaşlarınız ve sevdiklerinize de vakit ayırmayı unutmayın. Kendi ayakları üzerinde duran ve kendine ait bir hayatı olan bir sevgili, bir erkek için her zaman daha çekicidir.

sevgiliyle yemek yapmak

Günlük hayatınızın dışında, sevgilinize gereken özeni göstermeyi de ihmal etmeyin. Gün içinde ona vakit ayırın; telefon açıp sesini duymak ya da mesaj göndermek ikinize de iyi gelecek. İkiniz de çalışıyor musunuz? O zaman hafta sonu için bir plan yapın. Sevgilinizle birlikte hazırlayacağınız, dünya mutfağından bir yemek evde olmanız için de iyi bir fırsat.

şarap tadım kursu sevgiliyle

Birlikte değişik kurslara katılın. Birçok çift gibi dans kurslarına katılabilirsiniz. Daha ilginç bir şeyler denemek istiyorsanız, şarap tadım kurslarına katılabilirsiniz. Birlikte şarapları öğrenecek ve eğlenceli vakitler geçirecekseniz. Haftaiçi herhangi bir akşam birlikte katılacağınız şarap tadım kursunda, hem yeni bir şeyler öğrenecek, hem de sevgilinizle birlikte vakit geçirmiş olacaksınız.

romantik piknik

Piknik yapın. Hazır bahar da gelmişken, şehre hem yakın hem uzak bir mekanda birlikte piknik yapabilirsiniz. Sandviç, salata, meyve gibi aperatifler hazırlayarak, gün boyu bir ağacın altında birlikte hoş vakit geçirecek, hem de doğa ile iç içe olurken huzur bulacaksınız. Birlikte puzzle yapmayı deneyin. Bu eğlenceli aktivite, birlikte bir şeyler yapıyor olmanın mutlululuğunu yaşamanızı sağlayacak.

romantik akşam yemeği

Yoğun iş programının arasında romantik bir akşam yemeği yiyin. Mumlar ve müzikler eşliğinde yiyeceğiniz bu romantik akşam yemeği her ikinize de iyi gelecek. Yemekten sonra sevdiğiniz filmlerden birini izleyin. Evde, sevgiliyle film izlemenin keyfini yaşayın. Patlamış mısırlarınızı ve içeceklerinizi de alıp, eğlenceli filmlerin tadını çıkarabilir, ya da duygusal filmleri izlerken sevgilinizin omzunda ağlayabilirsiniz.

home party vermek

Her zaman pahalı mekanlara gitmek, sürekli dışarda gezmek bütçenize zarar veriyor ama eğlenceden uzak kalmak da istemiyorsunuz. O zaman sevgilinizle birlikte, arkadaşlarınızın verdiği partilere katılmayı deneyin. Eğlenceli saatlerin yaşandığı home partylere kendi içkinizi alıp gidecek ve daha birçok içkiyi tatma fırsatı bulacaksınız.

sevgiliyle karaoke

Daha önce karaoke yapmayı denediniz mi? Muhtemelen denediniz, ancak sevgilinizle birlikte yapacağınız karaoke çok daha romantik olacak. Siz sahnedeyken sizin şarkınız çalacak ve sevgilinizin gözlerine bakarak, şarkınızı söyleyeceksiniz. Kalabalık bir barda ona şarkı söylemenin zevkini yaşayın, hatta onu da ikna edebilirseniz, birlikte düet yaparak unutulmaz ve eğlenceli saatler yaşayın.

sevgiliyle lunaparka gitmek

Çocukluğunuzu mu özlediniz? O zaman sevgilinizle birlikte lunaparka gidin. Dönme dolaba, gondola, korku tüneline ve daha birçok oyuncağa binin ve çocuklar gibi eğlenin. Sizin bu çocuksu halleriniz ve gülen gözleriniz sevgilinizin de çok hoşuna gidecek. Lunaparka gidecekseniz, gündüz saatlerini ya da geç saatleri tercih edin. Akşam üstü saatlerinde çocuklarla dolu olan lunapark, yoğun kalabalıktan dolayı yeterince eğlenmenizi engelleyebilir.